Логотип конкурса имени Владимира Крайнева

Учасники

Всего участников: 46

Наталія

Кравченко

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Таїсія

Касьяненко

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Єгор (Yehor)

Бахмут (Bakhmut)

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Амєлія

Плошко

Україна

Юний майстер 1 вікова група

Анастасія

Свергуненко

Україна

Категорія Дебют 1 група

Ефросиния

Жданович

Беларусь

Юний майстер 1 вікова група

Богдана

Василевська

Україна

Категорія Дебют 2 група

Юлія

Телешова

Україна

Категорія Дебют 2 група

Can

Sarac

Turkey

Юний майстер 1 вікова група

Златислава

Білан

Україна

Категорія Дебют 1 група

Данііл

Капелюш

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Савва

Золотарьов

Україна

Категорія Дебют 2 група

Кирилл

Барташевич

Республика Беларусь

Юний майстер 2 вікова група

Софія

Стебловська

Україна

Категорія Дебют 2 група

Марія

Крюкова

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Михайло

Гринець

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Надія

Ткаченко

Україна

Категорія Дебют 3 група

Олександр

Федюрко

Україна

Юний майстер 1 вікова група

Валентина

Костанда

Україна

Категорія Дебют 1 група

Володимир

Саманов

Україна

Категорія Дебют 2 група

Кирил

Лимарєв

Україна

Категорія Дебют 3 група

Вікторія

Надгребельна

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Ernest

Burtsan

Republic of Belarus

Юний майстер 1 вікова група

Hleb

Vaniukon

Republic of Belarus

Категорія Дебют 1 група

Maria

Kozerog

Republic of Belarus

Юний майстер 1 вікова група

Юліанна

Без’язична

Україна

Юний майстер 1 вікова група

Victor

Krivenko

Russia

Категорія Дебют 1 група

Sofia

Krivenko

Russia

Категорія Дебют 2 група

Олександра

Макарова

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Крістіна

Авалян

Україна

Юний майстер 1 вікова група

Яна

Каленчук

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Аліна

Вакуленко

Україна

Категорія Дебют 2 група

Володимир

Пу

Україна

Категорія Дебют 2 група

Василь

Пу

Україна

Категорія Дебют 2 група

Михайло

Алейніков

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Аделіна

Славянська

Україна

Категорія Дебют 1 група

Світлана

Сапегіна

Україна

Категорія Дебют 2 група

Анна

Леонтьєва

Україна

Категорія Дебют 3 група

Вікторія

Пилипюк

Україна

Юний майстер 2 вікова група

Лілія

Коваленко

Україна

Категорія Дебют 2 група

Поліна

Шаталова

Украина

Категорія Дебют 3 група