Логотип конкурса имени Владимира Крайнева

Competition news

XIV конкурс юных пианистов

Attention! Changed the official email address

Attention! The official email address of the KRAINEV COMPETITION has been changed. Please send requests for a new email: competition.krainev@gmail.com
old email address (krainevkh@gmail.com) does not work

XIV конкурс юных пианистов

XIV International competition for young pianists by Volodymyr Krainev 2020yr

Міжнародний конкурс відбудеться в місті Харків з 19 по 27 березня 2020 р. Розпочато реєстрацію учасників, вся важлива та необхідна інформація знаходиться в цьому розділі.

More...
XIII конкурс юних піаністів

XIII International competition for young pianists by Volodymyr Krainev 2018yr

XIII конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2018 р. В ньому взяли участь піаністи віком від 9 до 17 років з десятка міст України, Чехії, Латвії та навіть Куби. Повний склад журі, лауреатів конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

More...
XII конкурс юних піаністів

XII International competition for young pianists by Volodymyr Krainev 2016yr.

XII конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2016 р. В ньому взяли участь піаністи віком від 9 до 17 років з десятка міст України, Чехії, Латвії та навіть Куби. Повний склад журі, лауреатів конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

More...
XI конкурс юних піаністів

XI International competition for young pianists by Volodymyr Krainev 2012yr.

XI конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2012 р. В ньому взяли участь 37 піаністи з восьми країн світу. Повний склад журі, лауреатів конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

More...
Мемориальная доска Владимира Крайнева в Харькове

Memorial board of Volodymyr Krainev in Kharkiv

Всемирно известный пианист и музыкальный педагог ушел из жизни в 2011-м. Конкурс юных пианистов, который организовал Владимир Крайнев в родном Харькове, в этом году решили проводить всенепременно. Международный конкурс юных

More...
X міжнародний конкурс юних піаністів

X International competition for young pianists by Volodymyr Krainev 2010yr

Ювілейний X конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2010 р. В ньому взяли участь 52 піаністи з дев’яти країн світу. Повний склад журі, лауреатів ювілейного – десятого конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

More...

Menu