Логотип конкурса имени Владимира Крайнева

Новини конкурсу

XIV конкурс юных пианистов

УВАГА!!! КОНКУРС ПЕРЕНЕСЕНО!!!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України №211 від 12,03,2020 скасовано всі масові заходи. Конкурс перенесено на березень 2021 року. Більш детальна інформація про конкурс буде пізніше, слідкуйте за новинами на сайті...

Переглянути наказ
XIV конкурс юных пианистов

УВАГА!!! Змінено офіційну e-mail адресу конкурсу.

Будь ласка зверніть увагу! Учасники, які надсилали анкети на стару поштову скриньку (krainevkh@gmail.com) надішліть повторно свої анкети за новою електронною адресою competition.krainev@gmail.com
Вибачне за тимчасові незручності, дякуємо за розуміння.

XIV конкурс юных пианистов

Зміни у положенні XIV мiжнородного конкурсу юних пiанiстiв 2020р.

Будь ласка зверніть увагу! У II-му турі "1. Будь-який твір П.Чайковського або К.Дебюссі." змінено на "1. Будь-який твір Ф.Шопена або Р.Шумана."

Перейти
XIV конкурс юных пианистов

XIV міжнародний конкурс юних піаністів 2020р

Міжнародний конкурс відбудеться в місті Харків з 19 по 27 березня 2020 р. Розпочато реєстрацію учасників, вся важлива та необхідна інформація знаходиться в цьому розділі.

Перейти
XIII конкурс юних піаністів

XIII міжнародний конкурс юних піаністів 2018р

XIII конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2018 р. В ньому взяли участь піаністи віком від 9 до 17 років з десятка міст України, Чехії, Латвії та навіть Куби. Повний склад журі, лауреатів конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

Перейти
XII конкурс юних піаністів

XII міжнародний конкурс юних піаністів 2016р.

XII конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2016 р. В ньому взяли участь піаністи віком від 9 до 17 років з десятка міст України, Чехії, Латвії та навіть Куби. Повний склад журі, лауреатів конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

Перейти
XI конкурс юних піаністів

XI міжнародний конкурс юних піаністів 2012р.

XI конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2012 р. В ньому взяли участь 37 піаністи з восьми країн світу. Повний склад журі, лауреатів конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

Перейти
Мемориальная доска Владимира Крайнева в Харькове

Владимира Крайнева увековечили в Харькове

Всемирно известный пианист и музыкальный педагог ушел из жизни в 2011-м. Конкурс юных пианистов, который организовал Владимир Крайнев в родном Харькове, в этом году решили проводить всенепременно. Международный конкурс юных

Перейти
X міжнародний конкурс юних піаністів

X міжнародний конкурс юних піаністів 2010р

Ювілейний X конкурс юних піаністів відбувся у місті Харків з 19 по 27 березня 2010 р. В ньому взяли участь 52 піаністи з дев’яти країн світу. Повний склад журі, лауреатів ювілейного – десятого конкурсу, та відеозаписи з виступом учасників, можно подивитись в цьому розділі.

Перейти

Роздiли сайту